deмι lovαтo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

deмι lovαтo

Demi Lovato Fan Club

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demi Yardım Meleği !

YazarMesaj
xx"GzDee"xx
Admin
xx

Demi Yardım Meleği ! Empty
MesajKonu: Demi Yardım Meleği !   Demi Yardım Meleği ! Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:25 pm

Demi Lovato LosAngelesda düzenlenecek olan bir konserde yer almayı kabul etti.Bu konserden kazanılan gelirlerin tamamı Kimsesiz Çocuklar Vakıflarına ve Afrikadaki yoksul ülkelere gönderilecek.. bu konserin diğer önemli yanı ise disney in tüm yıldızlarının bu konserde bulunması..Jonas Brothers Miley Cyrus Demi Lovato aynı sahneyi baylaşacak ve aynı zamanda bir şarkıyı beraber seslendirecekler.(daha önce üçü söylememişti)..

Eğer bu konserden başarı elde edilirse - ki herkes edileceğinden emin- bir turne projesine dönüşebilir ve avrupa ülklerine kadar uzanabilir.(dua etmeye başladım bi buraya gelseler bir daha hayatta kaçırmammm ) ama size üzücü bir habeer vermeliyim türkiye bu planda yok sadece avrupa ülkeleri gerçi buda kesin değilll

Demi Yardım Meleği !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A'dan Z'ye Demi
» Demi'nin Sevdikleri =)(=
» Demi Lovato-This is Me
» Demi Lovato Wallpapers
» Ayın Starı Demi !!!