deмι lovαтo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

deмι lovαтo

Demi Lovato Fan Club

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annem..!!

YazarMesaj
xx"GzDee"xx
Admin
xx

Annem..!! Empty
MesajKonu: Annem..!!   Annem..!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 7:48 pm

Şimdi 20 yaşındayım.Bundan 4 yıl önce daha 16 yaşındayken arkadaşlarımla buluşacaktım.Fakat bunun için annemden izin almayı unutmuştum.Hemen annemi aradım ve arkadalşarımla buluşacağımı söyledim.O kısık bir sesle bana birşey anlatmaya çalışıyordu.Ve bana izin vermedi.Ben annemin benim gitmemem için numara yaptığını düşündüm.Arkadaşlarımla buluştum.Buluşmadan dönerken annemin bana kırgın olacağını tahmin ederek,ona çiçek aldım.Eve geldiğimde sanki bir gariplik vardı.Ben evde olmadığımda beni hep pencerede bekleyen annem bu kez pencerede değildi.Eve gittim ve gördüklerim karşısında donakaldım.
Evin heryerinde annemin kanları ve benim yatağımın üstünde annemin cesedi vardı.Duvarlarda ise "Oraya gitmemeliydin!" yazıyordu.
Bu olay nedeniyle 2 yıl psikolejik tedavi gördüm.Ve 2 yıl önce de normale döndüğümü iddia ederek beni eve yolladılar.Şimdi ise ben hergün annemin cesedini bulduğum yatağa yatıyorum.

Annem..!!
1 sayfadaki 1 sayfası